Kdo je Irwin-Yacht ?

Jsme profesionální jachtaři a zprostředkovatelé ubytování na jachtě (charter) včetně služeb kapitána a průvodce znaleho danné oblasti plavby na naše cesty se s námi vydávají jak obyčejní lidi, kteří jsou jachtingem nepolíbení tak i profesionální jachtaři.

Co s námi zažijete ?

Chcete zažít nádhernou dovolenou? nebo relaxovat v přírodním Karibském ráji či poznat dosud nepoznané v oblasti cestovaní a jachtingu ? Pak jste u nás správně.Kde lze s námi Jachtit ?

Nejčastěji se pohybujeme po Karibském moři (více než 25 let) ale i v Chorvatsku, Středomoří (Itálie, Řecko a monoha dalších destinacích nam to není cizí), v poslední době hodně jezdíme jachtit i do Černé Hořy nebo o exkluzivní destinace jako je Francouzská Polynésie a mnohoho dalších destinací.

Jaký je náš lodní park ?

Plavíme se na luxusních jednotrupých plachetnicích či katamaránech, které jsou velmi pohodlné a vybavené vším potřebným, dobře zařízenou kuchyní včetně lednice, pohodlnými kajutami, salónem a dalšími věcmi, zaručujícími komfortní pobyt a plavbu i těm nejnáročnějším cestovatelům.

Co dále nabízíme ?

Dálkové převozy soukromých i charterových lodí nebo teambuilding pro firmy, motivační pobyty jako poděkování za uspěchy zaměstnanců vaší firmy na míru.Kdo jsou naši Kapitáni ?

Lidé kteří trvale nebo částečně poskytují stálý placený servis zkušeného kapitana pro mnoho typů lodí a katamaranů po celý nebo část roku a kdekoliv na světě a to jak pro chartrové či majitelské verze plachetnic či motorových lodí.


Galerie

Fotogalerie ve vystavbě.

alternative text

Z našich plaveb

alternative text

Vaše fotogalerie

alternative text

Z našich plaveb

alternative text

Vaše fotogalerie