Připravili jsme pro Vás zážitkovou plavbu oblastí Malých Antil v karibském moři. Tato akce se uskuteční ve Vámi vybraném termínu, tak neváhejte a prožijte s námi skupinovou plavbu Karibikem…


Termín: Na vaše přání idealně 7 dní – terminy dle vašeho zadaní pro rok:2017 - 2018


Doprava: Letecky = Praha –> Martinik, přes Paříž, letenka není v ceně výpravy, většina klientů si nechá vyřídit letenky přes nás. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni sehnat letenky levněji, než jsou běžné ceny na trhu.Plavba: 7dní na luxusně vybavených katamaránech pro 8 účastníku a 1 až 2 členy posádky (kapitána + pomocník/ce) pro plné pohodlí a obsluhu posádky.

Nezávazný plán trasy:


ODKAZ NA VIDEO

Naše plavby probíhají na luxusních katamaránech, které nabízejí bydlení v kajutách po dvou účastnících se sprchou i WC. Kromě plavby nádhernou oblastí navštívíte také nejkrásnější památky v oblasti, nebo výlety na sopku, k přírodním termálním vodopádům a také samozřejmě nádherné koupání na bílých plážích v Karibiku. Mezi populární zážitky patří potápění se žraloky a barevnými rybkami či rybolov v zátokách Svaté Lucie ve vyhlášených místech, kam se s námi podíváte.V této oblasti také probíhají oblíbené ochutnávky mnoha typů kvalitních rumů a samozřejmě možnost zakoupení libovolného počtu lahví za velice výhodné ceny.

Oblast Karibských Malých Antil, kde se nachází ostrovy Svatá Lucia a Martinik, na kterých bude hlavní část plavby probíhat, jsou ostrovy sopečného původu s velice úrodnou půdou a velkým množstvím dostupného levného a lahodného tropického ovoce.Lodě: Plavba je zajištěna na nových moderních katamaránech pro 8 členů posádky, kapitána z pomocníkem/cí, (celkem tedy 10lidí na každém katamaránu), pomocník/ce zajištuje pro pohodlí pro zbytek a rámcový servis po celou dobu plavby. Pro bližší ilustraci si můžete prohlédnout přibližnou mozaiku s fotkami katamaránu.


Cena za team-building all inclusive variantu A/ na osobu bez letenky: Na vyžádání ,-

Cena za team-building all inclusive variantu 2 B/ na osobu bez letenky: Na vyžádání,-Nezávazná poptávka